Nasvícení nikdy nebylo tak zajímavé

Při fotografování objektů může někdy nastat problém se špatně vrženými stíny. Mnohdy se to dá vyřešit přídavným osvětlením, například reflektorem. Z toho ale mohou plynout opačné problémy, a to až příliš světla, případně rozprostřené velmi nerovnoměrně. Jak se tedy s takovým problémem vypořádat? Ideální bude vsadit na zcela jiný zdroj světla, například na kruhovou zářivku https://www.lightpark.cz/kompaktni-kruhove-zarivky/. Víte o tomto zdroji světla, který se dá využít nejenom ve studiích fotografů? Využití je mnohem bohatší, a to například v kancelářích, muzeích nebo dalších místech, kde je třeba rovnoměrně rozprostřené světlo cílené na určitý objekt.
Osvětlení od lampičky

Jak na tom jsou parametry těchto netradičních zářivek?

Co vás může mile překvapit u technologie tohoto typu, jsou provozní vlastnosti. Ty jsou poměrně stejné jako je tomu u klasických zářivek, avšak díky netradičnímu tvaru jsou tu jisté rozdíly, o kterých byste měli vědět. Už jenom samotné svítidlo, kam tento zdroj světla zapojíte, vypadá zcela jinak. Myslete proto na to, než začnete kupovat samotné zářivky.
Životnost přesahující více než deset tisíc hodin svitu
Nízká spotřeba elektrické energie oproti klasickým žárovkám
Možnost využívat extrémně plochá svítidla
Ideální pro dlouhodobé svícení, například ve zmiňovaných kancelářích
Svícení v kancelářích

Ať už vás přesvědčí jakákoliv vlastnosti, je třeba vědět o možnostech nákupu. Ty jsou bohaté, neboť v sortimentu najdete nejenom samotné kruhové zářivky klasických tvarů, ale také ty speciální, například ve tvaru takzvaného motýla. Právě proto můžete svítit efektivně, cíleně a přesně tak, jak vyžadují vaše požadavky.
Zaměřte se na zvolení vhodných provozních parametrů, mezi které patří světelný tok, svítivost nebo další parametry, které mohou ovlivnit celkové využití tohoto zajímavého zdroje světla.