Zázračný Ostropestřec mariánský

Kdo by nechtěl mít zdravá játra? Svátky jsou většinou příležitostí pro vypití nějakého alkoholu navíc a dobrého, převážně tučnějšího a sladšího jídla též.

Mnozí z nás víme, co to je, když něco bolí. Hned hledáme nějakou možnost, jak se zbavit bolestí. Zvlášť v oblasti břicha. Naše játra a žlučník trpí, pokud například užíváme nadměrně třeba alkohol, nedokážeme si odepřít často tučnější pokrm, prostě jíme to, na co máme chuť. A tak trpí naše játra, cévy, žlučník, slinivka břišní (pankreas), míváme zácpu nebo průjem… Prostě po čase cítíme, že něco se zdravím není v pořádku.

Mnohokrát ani nevíme, že naše důležité orgány, jako jsou játra, slinivka a cévy, máme nemocné.

ostropestřec mariánský

Pokud budete užívat už jako prevenci (dlouhodobě) drcené plody – semena z byliny – bodláku, který se jmenuje Ostropestřec mariánský drcený (lat. Silybum marianum), tak se přesvědčíte, že vám pomůže chránit játra. A nejenom je.

semena Ostropestřec mariánský

Léčivá látka, kterou tato semena obsahují, se jmenuje Silymarin – jsou v něm obsaženy 3 důležité složky – silybin, silidionin a silikristin.

Tyto 3 účinné látky pomáhají chránit jaterní tkáň – působí hepatoprotektivně a jejich antioxidační látky tak napomáhají v krvi při likvidaci škodlivých radikálů. Proto užíváním semen Ostropestřce mariánského se například může s jeho pomocí zastavit rozvíjející aterosklerózu.

Jestli jste prodělali už zánět jater, virové onemocnění – mononukleózu, žloutenku, nebo trpíte ztučněním jater nebo jiným onemocněním, věřte, že tyto semínka pro Vás budou mít úžasný pozitivní účinek.

Syrová rozdrcená semena nebo BIO olej z Ostropestřce mariánského si můžete často přimíchat do jogurtu, tvarohu, jakékoliv pomazánky a uvidíte, že se vám upraví i vysoký tlak. Můžete si z rozdrcených semen uvařit i čaj. Pokud trpíte bolestmi hlavy, pobolívá vás slinivka nebo žlučník, máte žlučové kameny, různé kožní problémy a alergie – to vše Vám tento bodlák dokáže poléčit.

Vedlejší účinky při dlouhodobém užívání nejsou známé. Tak pokud se rozhodnete mít doma tento přírodní lék a budete ho užívat, určitě to vašemu zdraví pomůže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup