Všechno pro vaše miminko

Krásné kousky nejen do porodnice

Na miminko se poctivě připravujete už nějakou dobu, přichystali jste postýlky, vyprali veškeré oblečky, které už máte doma a krásně jste nařasili nebesa nad postýlkou? Ale co ještě víc udělat? Chce to připravit správnou velikost plenek, a to nejen těch látkových, ale především jednorázových. A zabalit si tašku do porodnice.

Máte obavy, zda zvolíte správnou velikost? To je vždy náročné, protože lze jen těžko odhadnout, jak bude miminko veliké a jaká velikost mu dobře padne. I kdybyste měli náhodou miminko narozené před termínem, existují i menší velikosti než je počáteční 50. Vybírejte z přehledných kategorií, kde jednoduše odhalíte přesně to, co by se hodilo pro vaše miminko. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit s dotazy.

vše pro nejmenší

Speciální balíčky pro miminka

Taková výbavička pro miminko může přijít na docela velké peníze, a i proto se staráme o rozumně nastavené ceny, avšak držíme naprosto skvělou kvalitu. Vybírejte krásné body, dupačky, stylová dětská trička nebo tolik potřebné bryndáčky, kterých není nikdy dost!

Kromě jiného máme speciální kategorii na dárky k narození miminka. Pokud tedy nechcete nakupovat jen pro sebe, ale máte ve svém okolí někoho, kdo také očekává přírůstek do rodiny, pak je k tomu tato kategorie speciálně věnovaná. Ať už vyberete soupravičku oblečení, nějakou hezkou hračku či plenkový dort, určitě nebudete svého výběru litovat.

krásné capáčky

Volit můžete také podle materiálu. Někdo upřednostňuje bambusové oblečení, které je příjemné na dotek a zároveň hezky měkké, což se miminkům líbí. K dispozici jsou ovšem i bavlněné a lněné produkty, které jsou vhodné speciálně do teplého počasí.

Kromě klasického oblečení jsou k dostání také různé doplňky, ať už do vlasů, nebo v podobě capáčků, botiček nebo ponožek a rukavic. V našem sortimentu najdete také velmi oblíbené a často žádané nákoleníky.