Poznejte rozdíl s venkovními roletami

Víte, jak velký rozdíl uvnitř místností nastane v letních vedrech, nebo naopak v mrazivé zimě, když vlastníte venkovní rolety? Něco tak báječného jste v životě ještě nezažili! Vy zatím zažíváte pouze nedýchatelné vedro a příliš dotěrné světlo, nebo naopak chlad a zimu.
barevné domky.jpg
Učiňte změnu!
Doposud se jen zalykáte dusnem a nepříjemným teplem a světlem. Větráte, čímž do svých místností pouštíte jen horký vzduch. Který se, jen tak mimochodem, ani nehne. Kdežto s venkovními roletami dosáhnete daleko příjemnějšího ovzduší ve svých místnostech! Jsou totiž úžasné.
Proč myslíte, že v jižanských státech dřevěné předokenní rolety mají ve všech oknech? Nebo alespoň dřevěné okenice? Asi to nějaký smysl má, nemyslíte?
· Chcete mít doma příjemné klima i v době letních vysokých teplot? Potom se rozhodněte pro změnu. Závěsy si klidně nechte dál, pokud o ně tak stojíte. Ale rozhodně si vyberte ze široké škály typů venkovních rolet, které trh nabízí!
· Jestli ovšem důvod k příjemnějšímu klimatu ve Vašem bytě není pro Vás dostačující, abyste nějaké změny prováděli, potom vězte, že výhodou takových rolet není jen tepelná izolace. A je jedno, jestli v horkém létě, nebo v době studené zimy. Uvědomte si i to, že přinejmenším jednou za rok odjíždíte na delší dobu mimo domov. A co to znamená? Venkovní předokenní rolety ochrání Váš byt zvenčí! Mají tedy i prvek bezpečnostní! A také během Vaší nepřítomnosti nebude trpět světlem a teplem Váš nábytek, nebo květiny.
· A pokud je Vám i toto ještě málo, pak je tu jedna docela příjemná zpráva o izolaci protihlukové. I tu kvalitní venkovní předokenní rolety splňují! Ať je to hluk z ulice, nebo hluční sousedé, Vy budete před tímto rámusem chráněni.
oranžové rolety.jpg
Nezdá se Vám, že byste změnu měli přece jenom uskutečnit? A to co nejdříve?! Máte jedinečnou šanci netrpět prudkým světlem, zimou, nebo nadměrným hlukem! Chyťte se jí!