Navrženy pro pracovní den

Pracovní den trávíme z části v naší kanceláři, z části v autě a z části při osobních schůzkách s klienty a obchodními partnery. Do kanceláře potřebujeme pohodlné obutí, stejně jako na řízení auta. Pro schůzku s klientem už zase společenská konvence vyžaduje, abychom obuly lodičky. Prvním požadavkem pro naši kabelku je to, aby se do ní vešla naše obuv. Nemůžeme se obejít ani bez bloku na poznámky, často ani bez osobního počítače. Druhý požadavek na naši kabelku. Musí pojmout notebook. Také si nemůžeme dovolit přijít na schůzky neupravené a nenalíčené. Třetí požadavek na kabelku. Musí mít uvnitř přihrádky, kde pohodlně najdeme naše líčidla. Přes pracovní den máme jen stěží čas na to, zajít si na oběd a proto se nám do kabelky musí vejít i nápoj a nějaké menší občerstvení. A tak bychom mohli pokračovat. Několik svazků klíčů, telefon, deštník, sluneční brýle, dioptrické brýle, doklady a mnoho a mnoho dalšího.

zelená kabelka

Ano, to vše musíme mít u sebe. Určitě se v pracovním dni nemůžeme spokojit jen s dámským psaníčkem. Je třeba vybrat praktickou , která je dostatečně objemná, aby splnila všechny naše požadavky a pojmula vše, co považujeme za nezbytné.

A v požadavcích jdeme ještě dále. Musí vypadat elegantně a vždy ladit s módním trendem. Dále se nám musí snadno udržovat v čistotě a kromě velkého objemu musí mít také dostatečnou nosnost.

barevná kabelka

U nás vaše požadavky snadno splníme. Víme, po čem toužíte, a podle toho vybíráme produkty do naší nabídky. Dbáme o to, abychom sortiment doplňovali podle aktuálních módních trendů a naleznete i modely od známých značek. A tu nejlepší zprávu jsme si nechali na konec. Všechny kabelky jsou u nás prodeji za zvýhodněné ceny! Přesvědčte se co nejdříve a vyberte si nové členy vašeho šatníku.