Užijte si prodloužený víkend snů!

Máte na výběr z mnoha evropských měst:

Paříž
Eiffelova věž, Montmartr, Champs Elysées, Versailles, Louvre a desítky dalších pamětihodností, které se nacházejí v městě nad Seinou.
Zdejší výběr sýrů je pověstný a určitě si také dejte v některé z kavárniček smažený toast Croque monsieur, složený ze šunky, sýra a obalený ve vejcích.
Lisabon
Ke kávě si tu dejte portugalské koláčky. Nebeská chuť těchto na jazyku rozplývajících se, z křehkého těsta upečených koláčků, naplněných vanilkově-žloutkovým krémem, vás uvede do stavu blaženosti.pohled na záliv v Devonu
Toto portugalské hlavní město se může pochlubit kromě památek také starými tramvajemi, které se šplhají na kopec, ze kterého si můžete Lisabon prohlédnout jako na dlani. Castelo do Sao Jorge je hrad na vrcholu kopce postavený v maurském stylu.

Řím
Ochutnejte artyčoky po římsku anebo si poseďte v kavárničkách a užijte si nenapodobitelné autentické italské espresso, samozřejmě s výhledem na starověké památky. Pozorujte ruch v ulicích a zapomeňte na všední starosti. Itálie vás naladí na optimistickou notu.

Benátky
Dóžecí palác, Kampanila, Náměstí svatého Marka, Chrám Santa Maria de Salute – nejznámější a nejfotografovanější památky ve městě. Při návštěvě Benátek je samozřejmě nevynechejte, ale také se projděte po zapadlých uličkách, v každé z nich naleznete skvosty, jako jsou například paláce, chrámy a zajímavé domy, které stojí za to vidět.západ slunce v Benátkách

Bristol
Rádi poznáváte přírodu a chtěli byste navštívit západní Anglii? Není nic snazšího, než si koupit letenku do Plymouthu a odtud se vydat poznávat krásy pobřeží. Hrabství Devon skrývá jedno překvapení za druhým. Je tak ideální pro všechny. Máte rádi přírodu? Budete tu jako v ráji. Zdejší pobřežní skaliska ukrývají na některých místech i otisky zbytků schránek prehistorických živočichů. Nádhernými místy je například město Ilfracombe. Vydejte se na procházku do kopečka ke kapli sv. Mikuláše, odkud je nádherný výhled na Atlantik i na nedaleký ostrov Lundy, kam vás v případě zájmu přepraví turistickou lodí, která kotví ve zdejším přístavu.
Je už jen na vás, co si vyberete, každá volba je dobrá a je načase si koupit letenku https://levneletenky.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup