S pronajatou dodávkou přestěhujete svůj byt za hubičku

Čeká vás náročná změna bydliště a už nyní se děsíte nejen všech různých komplikací s takovým stěhováním spojených, ale také její finanční nákladnosti? V tom případě jistě hledáte způsoby, jak byste mohli na výměně adresy ušetřit. A velkou úsporou v tomto případě je, když si všechny své věci z místa na místo přesunete sami, svépomocí. Ovšem je bezesporu jasné, že pokud se budete stěhovat opravdu kompletně se vším všudy, s celým obsahem vašeho bytu včetně nábytku, tak se do svého osobního automobilu neposkládáte.
modrá dodávka.png
A to, i kdybyste se kvůli tomu postavili na hlavu. Takovou šatní skříň anebo nábytkovou sestavu nepřevezete ani na přívěsném vozíku – za prvé se vám tam s největší pravděpodobností nevejde, a za druhé by vás přitom mohla pokutovat dopravní policie. Mnohem lepším a mnohem jednodušším řešením v takové situaci, je pronájem dodávky z půjčovny dodávek.
sedět na střeše auta.jpg
V dobře vybavené půjčovně dodávek si můžete vybrat přesně takové vozidlo, které bude kapacitou svého nákladního prostoru odpovídat vašim nárokům. K dispozici jsou zde menší i veliké, vždy dobře vybavené vozy. A dokonce si je v případě potřeby můžete pronajmout i s řidičem. Za cenu, která je více než příznivá, tím spíše, pokud si dodávku pronajmete třeba na celý víkend, získáte neomezený počet kilometrů k dispozici, stejně tak jako aktuální platnou dálniční známku pro Českou republiku i Slovensko.
van transportér.png
Samozřejmostí je perfektní kondice vozidla
díky tomu, že v půjčovně prochází pravidelnou a důkladnou servisní kontrolou. Ať už si tedy vyberete jakékoli vozidlo, rozhodně s ním nešlápnete vedle, a ještě navíc při stěhování výrazně ušetříte. A nejen, že vás celý přesun z místa na místo vyjde velice levně, ale také budete mít maximální kontrolu nad svými stěhovanými věcmi, takže se vám cestou nikde nic neztratí, ani cizím zaviněním nerozbije.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup