S pronajatou dodávkou přestěhujete svůj byt za hubičku

Čeká vás náročná změna bydliště a už nyní se děsíte nejen všech různých komplikací s takovým stěhováním spojených, ale také její finanční nákladnosti? V tom případě jistě hledáte způsoby, jak byste mohli na výměně adresy ušetřit. A velkou úsporou v tomto případě je, když si všechny své věci z místa na místo přesunete sami, svépomocí. Ovšem je bezesporu jasné, že pokud se budete stěhovat opravdu kompletně se vším všudy, s celým obsahem vašeho bytu včetně nábytku, tak se do svého osobního automobilu neposkládáte.
modrá dodávka.png
A to, i kdybyste se kvůli tomu postavili na hlavu. Takovou šatní skříň anebo nábytkovou sestavu nepřevezete ani na přívěsném vozíku – za prvé se vám tam s největší pravděpodobností nevejde, a za druhé by vás přitom mohla pokutovat dopravní policie. Mnohem lepším a mnohem jednodušším řešením v takové situaci, je pronájem dodávky z půjčovny dodávek.
sedět na střeše auta.jpg
V dobře vybavené půjčovně dodávek si můžete vybrat přesně takové vozidlo, které bude kapacitou svého nákladního prostoru odpovídat vašim nárokům. K dispozici jsou zde menší i veliké, vždy dobře vybavené vozy. A dokonce si je v případě potřeby můžete pronajmout i s řidičem. Za cenu, která je více než příznivá, tím spíše, pokud si dodávku pronajmete třeba na celý víkend, získáte neomezený počet kilometrů k dispozici, stejně tak jako aktuální platnou dálniční známku pro Českou republiku i Slovensko.
van transportér.png
Samozřejmostí je perfektní kondice vozidla
díky tomu, že v půjčovně prochází pravidelnou a důkladnou servisní kontrolou. Ať už si tedy vyberete jakékoli vozidlo, rozhodně s ním nešlápnete vedle, a ještě navíc při stěhování výrazně ušetříte. A nejen, že vás celý přesun z místa na místo vyjde velice levně, ale také budete mít maximální kontrolu nad svými stěhovanými věcmi, takže se vám cestou nikde nic neztratí, ani cizím zaviněním nerozbije.