Připravená společnost s okamžitým podnikáním

Rozjezd vlastního podnikání obnáší mnoho starostí, které mohou nejednoho odradit od založení vlastní společnosti. Papírování, docházení na úřad a vybírání typu živnosti zabere mnohdy i několik týdnů a řemeslník nebo začínající podnikatel se v nich snadno může ztratit. Výsledkem jsou hodiny a hodiny hledání informací jak na internetu, tak i v dokumentech finančního úřadu a spousta nervů.

kancelář

Založení společnosti přitom nemusí být žádnou starostí, a to při koupi již hotové firmy, která je připravena pro podnikání a k zakoupení okamžitě. Hotová společnost s ručením omezeným nabízí zaplacený základní kapitál, přiraženou živnost i veškerou dokumentaci, díky které můžete podnikat ihned bez nutnosti cokoliv řešit nebo zjišťovat. Další velkou výhodou již připravené společnosti je i zapsání v registru a snadné převedení v řádech několika dnů. Dobrý nápad na podnikání lze proto zúročit takřka okamžitě a začít vydělávat co nejdříve.

dokumenty

Virtuální sídlo i vlastní historie

Firma sro na prodej není jediným produktem, který u nás naleznete. Vybrat si můžete také z virtuálních sídel nebo společností s historií, které zlepší vaše šance na úspěšný vstup na trhu a přesvědčí zákazníky, že se vyplatí, u Vás nakupovat. Díky kombinaci těchto služeb navíc můžete i výrazně ušetřit, a to s balíčky, které kombinují nákup a pronájem virtuálního sídla v jednom. Všechny starosti spojené se začátkem podnikání budete mít z krku a naplno se můžete vrhnout do toho, v čem vynikáte. Přebírání pošty, balíků nebo možnost pronájmu kanceláří v ceně využijí jak malé, tak i střední firmy a mohou tak výrazně snížit měsíční náklady za fyzické prostory a vlastní kanceláře. Začátek podnikání již nemusí být nepříjemným procesem a díky kompletním službám naší firmy lze podnikat jednoduše, efektivně a s nízkými provozními náklady.