Konopí a mastičky

Vzpomínám si, že když jsem měla ekzém, tak mně vůbec žádná mast nebo krém nepomáhaly. Byla jsem z toho úplně nešťastná a bezradná, protože jsem ani nemohl chodit na bazén. A bylo zrovna léto, když jsme s přáteli chtěli plavat někam k rybníku anebo také chodit na bazén a nebo na pouť. Věřte mi, že jsem měla tak veliký a škaredý ekzém, že jsem se stále škrábala a styděla jsem se někam chodit. Natož abych šla někam na bazén anebo k vodě, aby každý viděl ten můj škaredý a odolný ekzém! Proto jsem si řekla, že se prvně musím zbavit nějak ekzému, bych se nemusela sama za sebe stydět. Jenomže samozřejmě chápu, že člověk prostě za tohle nemůže.

Mám i konopné výrobky.

Že má nějaký ekzém nebo zdravotní problém, tak se přece za to nesmí stydět. Protože člověk místo toho, aby se styděl, tak by se přeci měl spíše zajímat o to, aby se toho zbavil. Já se toho sice chci zbavit a používala jsem a pomohla mi skvěle konopná mast, ale potom odešel prodejce konopných mastí a já jsem potom neměla už nikoho, od koho bych tyto konopné masti kupovala. A protože jsem byla opravdu nadšená, tak mi můj bývalý prodavač konopné mastné mi dal webovou stránku cannapurna.cz, kde se také prodávají různé podobné výrobky. Byla jsem nadšená, kdy jsem na této webové stránce našla konopný olej a také konopné mastičky.

Konopí je kvalitní.

A musím uznat, že jsem udělala dobře, když jsem si koupila ihned několik konopných výrobků. A říkám vám, že mi ekzém během dvou měsíců úplně zmizel. A nyní už tuto mast nepoužívám a já věřím, že ekzém se mi už nevrátí. Sice mi dermatoložka řekla, že se to klidně ještě může vrátit, ale že samozřejmě také nemusí, že už třeba jsem to vyléčila. Takže doporučuji, pokud máte nějaké kožní problémy, nebojte se použít také konopné masti. Nebo se toho bojíte? Pokud máte obavy z konopné masti a z další konopné kosmetiky, tak se můžete také nezávazně poptat lékárníků nebo také odborníků, kteří mají s konopnými mastmi více zkušeností.