Gelové nehty

Také vás trápí to, že vaše vlastní nehty nejsou zrovna dokonalé, každý nehet je jinak široký i dlouhý, což nevypadá zrovna elegantně? Nezoufejte, neboť si můžete pořídit nehty, které nejen že budou mít přirozený vzhled, ale navíc budou vypadat elegantně a moderně. Vždyť každý ví, že pěstěné ruce jsou vizitkou každé ženy. Proto vsaďte na gelové nehty, které jsou dokonalou možností, jak mít přirozeně krásné nehty.
jiné nehty
Co jsou to gelové nehty
Gelové nehty jsou vytvořeny z tenkého plastového nehtu a UV gelu, který se nalepí na špičku vašeho nehtu. Jejich aplikace je velmi snadná, a navíc bez zápachu. Výhodou tohoto materiálu je velmi vysoká odolnost i výdržnost. Skvělé je ale především to, že vaše přírodní nehty pod těmi gelovými dýchají a neničí se tolik, jako u ostatních typů umělých nehtů. Vybírat si většinou můžete z velké variability tvarů i barev. Navíc pořizovací cena je přijatelně nízká.
malba na nehtech
Díky gelovým nehtům dnes můžete mít dokonale upravené ruce. Jsou totiž ideálním řešením, jak mít stále krásné a elegantní ruce. Ne vždy tomu tak ale bylo. Na počátku své kariéry se z gelových nehtů stal spíše závod o silný lesk. Čím větší, tím lepší, což ale bohužel vypadalo spíše kýčovitě, než elegantně. Nyní se však móda gelových nehtů usadila na stupni elegance, a výsledný efekt je opravdu úžasný.

Pro koho se hodí?
Gelové nehty se hodí opravdu pro každou ženu, která má zdravé nehty, které by se neměly lámat a třepit. Pokud nemáte vlastní nehty zdravé a pevné, raději se do gelových nehtů nepouštějte. Odpustit by si je měl také ten, kdo se léčí s nehtovou plísní, antibiotiky či chemoterapií.
ozdobený nehet
Gelovky si udělejte sami doma
Pokud se rozhodnete, že si gelové nehty budete dělat sami doma, určitě tedy nešetřete na sadě, kterou k tomu budete potřebovat. Ta stojí od tisíce korun až po několik tisíc. Rozdíl v těchto sadách je nejen v jejich obsahu, ale také v kvalitě UV lampy.

Samotná domácí manikúra pak vyžaduje trochu cviku a zručnosti, aby byl výsledný efekt dokonalý jako od profesionální manikérky. Vždy se však držte přiloženého návodu, abyste se vyvarovali rizik poškození vašich nehtů.