Dosáhněte zvýšení svého libida zařazením těchto potravin do jídelníčku!


To, jak je muž schopný v sexuálním životě, a zda může dosáhnout kvalitní erekce, velmi ovlivňuje jeho sebevědomí, a koneckonců i šťastný partnerský život. Pokud vás v tomto směru trápí nějaké potíže, nezoufejte!

Své libido můžete nastartovat přírodní cestou, i bez použití léků. Pokud u vás přírodní metody selžou, samozřejmě je na místě přejít na farmakologickou pomoc, třeba na viagru, ale nejprve můžete zkusit zařadit do svého jídelníčku potraviny, které jsou zdravé, a navíc mají pozitivní účinek na vaše libido, erekci a sexuální život.

Avokádo

Ne nadarmo se avokádu říká superpotravina. Konzumace avokáda a recepty z něj jsou v posledních letech velkým trendem, a lidé dobře ví proč. Avokádo obsahuje vitamíny skupiny B, omega-3 mastné kyseliny a kyselinu listovou. Tyto látky vám mohou povzbudit sexuální výdrž.

avokádo

Banány

I tak běžné ovoce, jako jsou banány, mohou pozitivně ovlivnit váš sexuální život. Banány jsou totiž skvělým zdrojem draslíku, který podporuje oběh krve v našem těle, a tím i zlepšuje mužskou erekci.

Chilli

Možná už jste slyšeli, že chilli je dobrý způsob, jak si zlepšit sexuální apetit. Chilli se totiž považuje za afrodiziakum. Po konzumaci chilli se zvýší váš tep a uvolní se endorfiny, což vám pomůže dosáhnout snadněji vzrušení. Kromě toho vám může pomoci i s prouděním krve vašimi cévami.

Olivový olej

Olivový olej je velmi zdravý. Jedná se o potravinu ze skupiny zdravých tuků, které našemu tělu nesou spoustu prospěšných látek. Pomáhá se zvýšením našeho testosteronu a také celkově ovlivňuje zdraví našeho srdce a cév, tím nejlepším směrem.

olivový olej

Káva

Kávu si vychutnáváme snad každý den, možná proto budete překvapeni, že i tento populární nápoj může pozitivně ovlivnit sexuální život. Dle studií může totiž káva a kofein v ní obsažený sloužit jako prevence proti poruchám erekce