Co vám může nabídnout masérka Emma

Když se dva lidé přátelsky objímají, předávají si energii. Objetí má mnohem větší sílu než stisk rukou a svým způsobem jej lze považovat za velmi intimní záležitost, proto se také jedinci, kteří se vzájemně neznají, zdraví pouze potřesením pravicí, a objetí přichází na řadu až mnohem později.

body to body

To samé platí i v erotice a sexu. Partneři, kteří se milují tak, že jsou si co nejblíže a při vyvrcholení se objímají a dotýkají co největší plochou svého těla, prožívají spolu maximální souznění, o němž někteří odborníci hovoří jako o „splynutí duší“.

Erotické masáže se snaží pomocí doteků rozproudit energetický systém meridiánů a čaker a nejsilnější technikou je tzv. „body to body“. Jak již napovídá název, jde o tření povrchem téměř celého masérčina těla, která tímto způsobem navozuje s klientem kromě příjemného hlazení i atmosféru vzájemné důvěry. Jsou-li oba aktéři uvolnění, může jít o nejsilnější prožitek, který může překonat i zkušenosti z klasického pohlavního styku. Proto také patří k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším technikám.

masérka Emma

Intimní tělesná blízkost dokáže divy

Maximální tělesná blízkost dvou bytostí dokáže působit i na psychiku, rozpouští bloky vyvolané mnoha sexuálními zkušenostmi, případně vzniklé v mezilidských vztazích. Proudící energie a sexuální touha pak může příznivě působit i na různé zdánlivě nesouvisející obtíže, jako jsou bolesti kloubů, svalů a páteře, problémy s trávením nebo s erektilní dysfunkcí. Je obecně známo, že masáže, doteky, a pochopitelně zvláště tento velmi intimní způsob kontaktu posiluje lymfatický a imunitní systém a podporuje činnost srdce a nervové soustavy.

Masáž „body to body“ je širokospektrální mistrovská technika k celkovému ozdravení lidského těla a také jeho majitele – lidské duše. Masérka Emma Matahari salon ji považuje za svou oblíbenou, můžete jí tedy požádat, aby vás svým překrásným hebkým a teplým tělem provedla k jedinečnému prožitku vrcholu rozkoše a smyslné extáze.