Co je to Instagram a kdo ho může používat?

Je volně dostupnou mobilní aplikací pro zařízení s iOS, Android a Windows Phone 10 aj. Uživatelům dává možnost sdílet své fotografie a videa. Byl spuštěn už v roce 2010 a je opravdu rozvinutý, obzvláště pak mezi mladou generací, která neustále sdílí své každodenní zážitky z různých akcí, oslav, schůzek aj. Velkým trendem se stal Instagram mezi firmami, kdy si firma založí svůj vlastní profil a pomocí vkládání fotek a videí se pak firma dokáže více přiblížit veřejnosti, sdílí tím své služby, které poskytuje nebo zboží, které prodává. Mají založený kupříkladu i domácí mazlíčci, jejichž majitelé jim na jejich profil nahrávají nejen roztomilé fotky. Budete se možná divit, ale i takový mops má klidně statisíce lidí co sledují jeho profil a nenechají si ujít jeho každodenní příliv fotografií.  

fotky na instagramu v mbilu
Sdílení momentů nebylo nikdy jednodušší

Pokud jste tedy opravdový milovník focení a na tuto aplikaci jste ještě nenarazili, vřele vám ji doporučujeme. Můžete se inspirovat ostatními, sdílet svůj vlastní obsah nebo sledovat instagramové dění své oblíbené celebrity. A kdo ví, třeba se z vás také stane hvězda této sociální sítě! Každý týden je vyhlašována soutěž, kdo bude nejvíce kreativní a vytvoří fotku k danému tématu. Pokud se chcete soutěže zúčastnit, musíte ke své zveřejněné fotce přiřadit onen soutěžní hashtag, aby se vědělo, že máte zájem se zapojit. Pak je zveřejněna nejlepší fotku a samozřejmě profil fotografa.
fotografování zážitků
Neváhejte a nainstalujte si Instagram ještě dnes, sdílejte své okamžiky se světem a objevte nové lidi, se kterými budete sdílet stejnou vášeň – vášeň pro focení. A když vás focení neláká, přesto můžete prostřednictvím něj zjistit plno nových informací o celebritách, politicích, ale i blogerech, Youtuberech, kteří provádí online streamy.